KONST / Litografier / Serigrafi 15396526
nr 1539 6526
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 8/145, oramat löst blad, bladets mått. 34x49 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:14:38
6/5 11:47:58
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström